LV ENG RUS

Kā iegādāties savu jauno mājokli?

Kaamos pārdošanas konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko dzīvokli no mūsu piedāvājuma. Izvēlētā dzīvokļa pirkšanas procedūra ir šāda:

3 soļi līdz jaunam mājoklim

1 REZERVĀCIJA

Dzīvokli var rezervēt uz 15 dienām. Rezervācijas maksājumi šajā posmā nav paredzēti.

Rezervācijas darbības laikā, atkarībā no nepieciešamības, Jūs varēsiet saņemt konsultāciju kredītiestādē par finansējuma iespējām, kā arī mēs sagatavosim un saskaņosim ar Jums pirkuma priekšlīguma vai pirkuma līguma nosacījumus.

2 PRIEKŠLĪGUMS

Ja nekustamais īpašums tiek pirkts dzīvojamās ēkas būvniecības laikā, noslēgsim ar Jums pirkuma priekšlīgumu, ar kuru saskaņā būs jāsamaksā drošības nauda 10% apmērā no darījuma summas.

3 PIRKUMA LĪGUMS

Pirkuma līgumu parakstīsim pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un sadales dzīvokļa īpašumos.

Pēc pirkuma līguma parakstīšanas tiks samaksāti atlikušie 90% no darījuma summas, ja pirms tam tika noslēgts priekšlīgums, vai pirkuma summa pilnā apmērā, ja īpašumu izvēlējāties jau pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un priekšlīgums netika noslēgts.

Ja nepieciešams finansējums

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams kredītiestādes finansējums, aicinām Jūs vērsties pie mūsu sadarbības banku pārstāvjiem, lai konsultētos un vienotos par individuāliem, jūsu situācijai piemērotiem, nosacījumiem: